Uudised

SUCITESA -professionaalne puhastuskeemia

Kulukaubandus OÜ müüb edasi SUCITESA professionaalseid keemiatooteid. Nende kirg on välja töötada lahendusi, mis aitavad parandada inimeste elukvaliteeti ja mis hõlbustavad ettevõtete arengut kogu maailmas. Kõik see põhineb ärimudelil, mis hoolib ja austab keskkonda, töötades pidevalt selle nimel, et vähendada keskkonnamõju miinimumini, et mitte seada ohtu tulevasi põlvkondi.

Sucitesa väärtus ja olemus muudab maailma puhtamaks!

Ergonoomiline puhastamine ErgoSwingiga!

ErgoSwing süsteem on arendatud selleks, et tagada hooldustööde käigus korrektne kehahoiak. Sobimatu kehahoiak on üks peamistest põhjustest, mille tõttu võivad välja areneda erinevad lihas- ja skeletihaigused.

ErgoSwing süsteemiga saavutad korrektse kehahoiaku:
- Kael ja keha püsivad sümmeetrilises asendis.
- Käsivars ei ole ebamugavas asendis.
- Õlg ei ole tõstetud liiga ülesse.
- Küünarnukk ei ole suunatud liigselt kõverduma.
- Küünarvars ei vaja pidevat väänavat liigutust.
- Põlved ja pahkluu jäävad neutraalsesse asendisse

Ergoswing eelised:
- 360° pöörlev mopivarre käepide tekitab hõlpsa ja tugeva haarde.
- Pöörleva käepideme lukustamismehhanism võimaldab töövahendi turvaliselt tagasi toetusasendisse panna.
- Optimaalne jõudlus koos oluliselt väiksema pingutusega.
- Mugav ja meeldiv kasutus tagab kasutajale vaimse ja füüsilise heaolu.

Ergoswing tooteid saad tellida ka meie e-poest! Küsimuste korral võtke meiega ühendust ja nõustame Teid meeleldi. Tooted leiad siit:
http://pood.kulukaubandus.ee/?Search=ergoswing&order=relevance&user=&lang=et

Vaata ka videot, mis tutvustab ErgoSwing süsteemi!
https://www.youtube.com/watch?v=G7kWW-_XpaQ&feature=youtu.be

Grite - lai valik paberitooted

"Grite Professional" tootesari on loodud üldkasutatavatesse või tööstusruumidesse, tervishoiuasutustesse või HoReCa segmendile – hügieenipaberi lai valik vastab ettevõtete kõige mitmekesisematele vajadustele. Tootesarjas on kolm kategooriat:
 
Super kategooria – kõrgeima kvaliteediga paberitooted, mis on valmistatud 100 % tselluloosist. Eriti valged ja pehmed paberitooted aitavad kliendil edasi anda luksuse ja prestiiži kuvandit ja vastavad ka kõige rangematele hügieeni- ja mugavusnõuetele.
Standart kategooria – tooted, mis on valmistatud sorteeritud ja ümbertöödeldud vanapaberist . Pehmed ja tugevad ning mõeldud igapäevase hügieeni ja mugavuse tagamiseks. Tootmisprotsessis ei kasutata mingeid keemilisi valgendajaid, 75 % heledus saavutatakse ainult väga kvaliteetse ja valitud tooraine kasutamise tõttu.
Economy kategooria – säästlikud ja ökoloogilised naturaalset värvi tooted, mis on valmistatud ümbertöödeldud vanapaberist, sobivad ideaalselt hügieeni põhivajaduste rahuldamiseks. Meie müügijuhid annavad meeleldi nõu, et aidata leida teile sobivaimad tooted! www.kulukaubandus.ee
 
@* eemaldatud *@

Koristusmasinad tõhusaks puhastuseks

Kulukaubandus OÜ esindab hinnatud ja kvaliteetset koristusmasinate brändi nimega Lavor. Lavori tootevalik laieneb pidevalt, et tagada tõhus puhastamine igas olukorras, nii sise- kui ka välistingimustes. Lavori tootevalikusse kuuluvad tolmuimejad, kuivpühkijad, vaiba-ja tekstiilipesumasinad, survepesurid, põrandapesumasinad ja põrandahooldusmasinad. Ettevõtte teeb pidevat arendustööd, et parendada toodete esteetilisust ja ergonoomilisust. Lavori tooted on lihtsad, praktilised ja tõhusad! Meie spetsialistid nõustavad teid, et leida sobivaimad tooted - küsi lisainfot!

@* am eemaldasin

*@

Kulukaubandus 10 aastat

Võime uhkusega öelda, et 2019 aasta märtsis täitus Kulukaubandus OÜ-l 10 tegutsemise aastat. Selle tähistamiseks sõitis kogu meie kollektiiv Mäetaguse Mõisahotelli ja spaasse, kus veetsime meeleoluka nädalalõpu. Jagasime tänukirjad ja üllatused oma ustavatele töötajatele, kes on meiega sel teekonnal käinud. Nautisime pidulikku õhtusööki, elavat muusikat, ilutulestikku, teatrielamusi ja spaakompleksi. Täname ka kõiki koostööpartenereid ja kliente, kellega oleme saanud koos töötada!
@* am eemaldasin *@

Biolagunevad nõud

Plastreostus kui globaalne keskkonnaprobleem, on toonud ka meie tootevalikusse erinevaid keskkonnasõbralikke tooteid, mis aitavad  säästa loodust. Nendeks on biolagunevad tooted, mis on valmistatud näieks bambusest, suhkruroost, papist. Vaata lähemalt tooteid www.kulukaubandus.ee
@* am *@
@*

Aliquam suscipit felis a arcu laoreet congue. Habeo nemore appellanturusu putant adolescens conse quuntur ei, mel tempor consulatu voluptaria.

*@