Varstolmuimeja Numatic "Hetty Quick" roosa 1 akuga


Artikkel:
NUM915028
EAN:
5028965836750

Saadavus:
Tarneaeg: 1 - 5 tööpäeva

Hind käibemaksuga: 523,38 €

tk 1
Numatic Hetty Quick akutolmuimeja on kompaktne ja võimas akutolmuimeja, mis seab puhastusmugavuse ja mitmekülgsuse standardid. Ühendades võluva esteetika tipptehnoloogiaga, pakub see tolmuimeja tõhusat lahendust igapäevaseks puhastamiseks kodudes ja väikestes kontorites.

Põhijooned:

Juhtmeta ja kerge: Hetty Quick tolmuimeja on juhtmeta ja kerge, mis suurendab liikumisvabadust ja hõlbustab tolmuimejat raskesti ligipääsetavates kohtades.
Võimas mootor: võimsa mootoriga tolmuimeja tagab muljetavaldava imemisvõimsuse tolmu, mustuse ja prahi põhjalikuks eemaldamiseks.
Pikk aku kasutusiga: kauakestva akuga varustatud tolmuimeja võimaldab enne laadimist märkimisväärselt töötada. See tagab tõhusa puhastamise ilma katkestusteta.
Suur tolmumaht: Vaatamata oma kompaktsele suurusele pakub Henry Quick tolmuimeja piisavalt ruumi mustuse ja tolmu jaoks, enne kui konteiner tuleb tühjendada.
Väga tõhus filtreerimine: kvaliteetne filtreerimistehnoloogia tagab, et väljapuhutav õhk on puhas ja hoiab tolmuosakesi, aidates kaasa puhtama ja tervislikuma keskkonna loomisele.
Tarvikud ja tööriistad: Kaasas olevad tarvikud ja tööriistad, sealhulgas düüsid ja harjad, võimaldavad kohandamist erinevate puhastusülesannetega.
Iseloomulik disain: Hetty Quick tolmuimejat iseloomustab selle võluv ja ikooniline disain, mis lisab igale keskkonnale rõõmsa aktsendi.
Numatic Hetty Quick juhtmeta tolmuimeja on ideaalne valik neile, kes otsivad usaldusväärset ja mugavat puhastusvahendit. Oma kompaktse disaini ja võimsa jõudlusega tähistab see hoolikat puhastamist, ilma et see kaasaskantavuses järeleandmisi teeks. Kogege juhtmevaba puhastamise vabadust ja laske oma kodul või kontoril särada uues hiilguses tänu Hetty Quickile.