Tolmuimeja Numatic PRP180 komplektis tarvikutega


Artikkel:
NUM915331
EAN:
5028965839393

Saadavus:
Tarneaeg: 1 - 5 tööpäeva

Hind käibemaksuga: 225,70 €

tk 1
Kirjeldus
Numatic Nupro Reflo PRP180-11, tuntud ka kui mudel NVP180-11, on võimas ja mitmekülgne tolmuimeja, mis on loodud spetsiaalselt professionaalseks kasutamiseks. Tugeva konstruktsiooni ja täiustatud funktsioonidega on see ideaalne sügavpuhastuseks erinevates keskkondades, olgu see siis kaubanduslik, tööstuslik või institutsioon.

Põhijooned:

Võimas imemine: Numatic Nupro Reflo PRP180-11-l on võimas suure jõudlusega mootor, mis tagab muljetavaldava imemisvõimsuse. See võimaldab tõhusalt eemaldada erinevatelt pindadelt tolmu, mustust, vedelikke ja osakesi.
Suur tolmukogus: suure tolmumahuga [mahutavus liitrites] pakub see tolmuimeja piisavalt võimsust ulatuslikuks puhastustööks, enne kui on vaja tühjendada.
Reflo tehnoloogia: uuenduslik Reflo tehnoloogia tagab tõhusa õhu filtreerimise ja takistab tolmuosakeste sattumist ümbritsevasse õhku. See aitab kaasa puhtama ja tervislikuma töökeskkonna loomisele.
Liikuvus ja manööverdusvõime: Tolmuimeja on varustatud suurte, tugevate ratastega, mis võimaldavad hõlpsat liikumist erinevatel põrandapindadel. Praktiline kandesang muudab selle hõlpsaks toast tuppa transportimise.
Vastupidav konstruktsioon: Numatic on tuntud oma kauakestvate toodete poolest ja Nupro Reflo PRP180-11 pole erand. See on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on mõeldud pidevaks kasutamiseks.
Tarvikud ja tööriistad: Kaasas on erinevad puhastustarvikud ja -tööriistad, sealhulgas düüsid, harjad ja pikendustorud, et kohandada puhastusülesandeid erinevatele vajadustele.
Juhtmekerija: Tolmuimeja on varustatud mugava automaatse juhtmekerijaga, mis muudab toitejuhtme hoiustamise ja transportimise lihtsaks.
Numatic Nupro Reflo PRP180-11 tolmuimeja on ideaalne valik ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes hindavad tõhusust, töökindlust ja puhtust. Oma muljetavaldava jõudluse ja vastupidavusega saab see hõlpsalt hakkama nõudlike puhastusülesannetega ja aitab säilitada hügieenilist keskkonda.

Märkus. Pange tähele, et toote spetsifikatsioonid ja funktsioonid võivad olenevalt mudelivariantidest erineda. Lisateavet leiate tootja teabest ja toote juhistest.